Emlak Portal Yazılımı

Erensoft Emlak Portal Yazılımı, internet üzerinden satılık ve kiralık gayrimenkulleri istediğiniz yerden istediğiniz zaman yönetebileceğiniz Türkçe Yönetim Paneli'ne sahip web tabanlı çalışan bir yazılımdır.

CD-DVD

İnteraktif Mezuniyet Yıllığı

Günümüzde bilişim teknolojisinin gelişmesiyle kitap yıllıkların yerini CD/DVD yıllıklar almaya başladı. Erensoft Yazılım ve Bilgisayar Hizmetleri olarak bizlerde bu teknolojiyi yakından takip ettik ve sizler için bu yıllığı oluşturduk.

Dinamik Web Sitesi Tasarımı

İstediğiniz zaman güncelleyebileceğiniz dinamik, kullanımı kolay web siteleri kuruyoruz. Henüz bir web siteniz yok ve nasıl web sitesi sahibi olacağınızı bilmiyor musunuz ? O zaman;
Doğru adrestesiniz...

Profesyonel Çözümler

Müşterilerimizin ait oldukları sektördeki başarısı için tüm bilgi ve birikimimizi kullanarak; görsel ve içerik bakımından kaliteli web tasarımları ve bağımlılığı ortadan kaldıran internet programcılığı ile hazırlanmış web siteleri hazırlıyoruz.

HAKKIMIZDA

         Erensoft Yazılım ve Bilgisayar Hizmetleri olarak;

         Web tasarım, web programcılığı, interaktif uygulamalar ve bilgisayar hizmetleri alanında sürekli gelişen ve değişen bilgisayar ve internet teknolojisini iyi takip edip yenilikleri daima yaptığımız çalışmalara adapte ediyoruz. Yaptığımız çalışmaları referanslar sayfasından inceleyebilirsiniz.
         Vizyonumuz;
         Web tabanlı teknolojileri kullanarak müşterilerimizin sürekli gelişen ve değişen internet ortamında yerlerini almaları sağlamak; yüksek kaliteli bilişim çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ile sadece Türkiye'de değil tüm dünyada güvenilir ve kalıcı bir marka olmaktır.
         Misyonumuz;
         Yazılım ve bilgisayar hizmetleri alanında kurum ve kuruluşların, tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden maksimum fayda elde edebilecekleri hizmetleri sunmak, müşterimizin istekleri doğrultusunda kaliteden ödün vermeden yaptığımız çalışmalar ile kendini en iyi şekilde ifade eden web siteleri, tasarımlar ve projeler oluşturmaktır.

         Müşterilerimizin ait oldukları sektördeki başarısı için tüm bilgi ve birikimimizi kullanarak; görsel ve içerik bakımından kaliteli web tasarımları ve bağımlılığı ortadan kaldıran internet programcılığı ile hazırlanmış web siteleri hazırlıyoruz. Bu siteleri hazırlarken PHP ve MYSQL, AJAX, XHTML, DHTML, CSS, JAVASCRIPT ve ACTIONSCRIPT kodları ve programlama dillerini kullanıyoruz.
         Ayrıca Hosting ve domain hizmetleri ile birlikte CD/DVD mezuniyet yıllıkları, interaktif tanıtım CD'leri hazırlıyor, Forum ve Portal kurulumları yapıyoruz.
         Tüm web tasarım, web programcılığı, interaktif uygulamalar ve bilgisayar hizmetlerimizde ülkemizin koşullarını göze alarak projelerin ekonomik olması gerektiğinin bilincindeyiz ve konusunda tüm müşterilerimize gereken esnekliği tam anlamıyla göstermekteyiz.
         Her türlü sorunuz ve talebiniz için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

         NOT: ERENSOT kurumsal kimliğe sahip olmayan internet ortamında oluşurulmuş sanal bir oluşumdur.