Emlak Portal Yazılımı

Erensoft Emlak Portal Yazılımı, internet üzerinden satılık ve kiralık gayrimenkulleri istediğiniz yerden istediğiniz zaman yönetebileceğiniz Türkçe Yönetim Paneli'ne sahip web tabanlı çalışan bir yazılımdır.

CD-DVD

İnteraktif Mezuniyet Yıllığı

Günümüzde bilişim teknolojisinin gelişmesiyle kitap yıllıkların yerini CD/DVD yıllıklar almaya başladı. Erensoft Yazılım ve Bilgisayar Hizmetleri olarak bizlerde bu teknolojiyi yakından takip ettik ve sizler için bu yıllığı oluşturduk.

Dinamik Web Sitesi Tasarımı

İstediğiniz zaman güncelleyebileceğiniz dinamik, kullanımı kolay web siteleri kuruyoruz. Henüz bir web siteniz yok ve nasıl web sitesi sahibi olacağınızı bilmiyor musunuz ? O zaman;
Doğru adrestesiniz...

Profesyonel Çözümler

Müşterilerimizin ait oldukları sektördeki başarısı için tüm bilgi ve birikimimizi kullanarak; görsel ve içerik bakımından kaliteli web tasarımları ve bağımlılığı ortadan kaldıran internet programcılığı ile hazırlanmış web siteleri hazırlıyoruz.

WEB TASARIMI VE YÖNETİM PANELİ PROGRAMLAMA

Kurumsal ve kişisel web sitesi tasarımlarınıza profesyonel çözüm...
      Web sitesi sahibi olmak sihirli bir değnek gibidir. Binlerce kişi, siz farkında bile olmadan şirketinize ulaşır. Web sitenizle yeni müşteriler kazanın ve sektördeki rakiplerinize imajınızla fark atın!
Henüz bir Web Siteniz Yok mu?
Web Tasarımı Çalışması Bitmedi veya Sorun mu Çıktı?
Web Sitesi Yaptırdınız. Fakat Güncelleyemiyor musunuz?
Web Siteniz Yetersiz Kaldı. Geliştirmek mi İstiyorsunuz?
Web Siteniz Konusunda Danışmanlık mı İstiyorsunuz?
      İstediğiniz zaman güncelleyebileceğiniz dinamik, kullanımı kolay web siteleri kuruyoruz. Henüz bir web siteniz yok ve nasıl web sitesi sahibi olacağınızı bilmiyor musunuz ? O zaman;
      Doğru adrestesiniz...
Nasıl Web Sitesi Sahibi Olacaksınız?
Domain Name Alımı (Alan Adı Tescili)
            Daha önce alan adı tescili yaptırmamış müşterilerimizin öncelikle alan adı tescili yaptırmaları gerekmektedir. Alan adı sizin internetteki isminiz-ünvanınızdır. Firmamız isteğiniz doğrultusunda sizin adınıza Domain Name (Alan Adı) alımını gerçekleştirmektedir.
Web Hosting Alımı
            Web hosting hizmeti ile alan adınız ve eposta adresleriniz çalışmaya başlayacaktır. Web sitenizin ve eposta adreslerinizin çalışmaya başlayabilmesi için Alan Adı Tesciline müteakip web hosting hizmeti almanız gerekmektedir. Web sitenizin ihtiyacı olan web hosting paketini Web Hosting menüsünden öğrenebilirsiniz.
Web Sitesi Kurulumu
            Daha önce yaptığınız veya yaptırdığınız bir web sitesi varsa bunu internet ortamındaki hostinginize yüklemelisiniz. Yoksa; web sitesi tasarımı çalışması yaptırmanız gerekmektedir. Web Sitesi tasarımı çalışması hakkında bilgi/fiyat talebi için yandaki mevcut Web Tasarımı Talep Formunu doldurmanız gerekmektedir. Müşteri Hizmetlerimiz formda belirtmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en kısa zamanda cevap vereceklerdir.
Web Tasarımı Referanslarımızı Görmek İçin Tıklayınız.
DİNAMİK WEB SAYFALARI

          Tasarım ve içeriği sistem yöneticisi ve/veya sahibi tarafından güncellenebilen-değiştirilebilen sayfalardır. Site içerisinde yer alan duyurular, etkinlikler, kampanyalar, haberler, fiyat ve ürün listeleri gibi sürekli güncellenmesi gereken alanların yönetimi Dinamik Tasarım ile kolaylıkla kontrol panelinden yapılabilmesi mümkündür.
          Böylece sitenin tamamının yönetimi site sahibi tarafından yapılabilmektedir. Sürekli içeriği yenilenen dinamik bir site; ziyaretçilerin gözünde kurumsal imajınızı artıracak ve web trafiğinize canlılık kazandıracaktır.
          Canlı, hızlı ve dinamik bir web sitesi, prestijinizi artırmanın ve interaktif tanıtımın en kolay yoludur. Bir kaç kez masraf yaparak güncellenemeyen tarzda klasik bir web sitesi yaptırmaktansa, uzun vadeli bir yatırım olarak düşünerek dinamik web sitesi yaptırmak daha akılcı ve karlı bir düşünce olacaktır.

          Dinamik Web Sayfaları size ne sağlayacak?

Web Sitenizi oluşturan metin ve resimlerin, kontrol panelinden sizin tarafınızdan istediğiniz zaman güncellenebilmesi,
Ürün, firma ve kurum bilgilerinin istenildiği zaman kolaylıkla güncellenebilmesi,
Her an güncelleme imkanı ile, web sitenizin her zaman yeni ve canlı olması,
Kontrolün sizde olması ile firmaya/kişiye bağımlılığınızın olmaması.
WEB TASARIMI TALEP FORMU

Firma/Kurum Adı: * Firma Web Adresi (Varsa):
Adınız Soyadınız: * E-mail Adresiniz: *
İrtibat Telefonu: * Cep Telefonu:
Şehir: * Adres:
Talep:
Mesaj:
Örnek Gösterebileceğiniz Web Siteleri:
( * ) ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.